środa, 6 maja 2015

O zbieraniu truskawek, czyli gdzie nas można spotkać poza internetem

Wiosna, moi drodzy. Wiosna w pełni. Pies wraca ze spacerów coraz bardziej zziajany, my też jacyś tacy bardziej zabiegani. Ale i szczęśliwi. Pełni energii i zapału. Bo, co tu dużo gadać, dzieje się. Dużo się dzieje.

Z ogromną radością patrzę, jak moja praca zaczyna przynosić efekty. Blog istnieje zaledwie kilka lat, a do księgarń właśnie trafiła "blogowa" książka. Biegam i opowiadam o książce, gdzie tylko się da. Z radością odpisuję też na maile od Was- czytelników i wierzcie mi- staram się to robić systematycznie.

Powoli zaczynam też czuć się, jak ten rolnik, co właśnie zbiera z pola dojrzałe truskawki i już kombinuje, co by tu następnego posiać :)

Pomysłów jest mnóstwo, a teraz jest też wiele wiary w to, że mogą wypalić. Nawet jeśli na pierwszy rzut oka wydają się być szalone.

Ale skupmy się na razie na książce :) Poniżej krótka lista miejsc, w których będzie nas można spotkać w najbliższym czasie :)


Warszawskie Targi Książki (14.05 - 17.05)

17 maja, czyli w niedzielę będzie mnie można spotkać na Warszawskich Targach Książki, które odbędą się na stadionie narodowym. Szukajcie mnie na stoisku Wydawnictwa Jaguar (64/D9). Będziecie mogli zdobyć książkę, dedykację i skosztować naszych psich ciastek (a raczej zabrać ze sobą dla swojego psiaka). O ile mi wiadomo na teren targów z psami wchodzić nie można. A szkoda.

Urodziny Buby (20.05)

Piąte, okrągłe. Okazja by się spotkać, pobyczyć na trawce, poganiać za patyczkami. Buba jest dosyć nieśmiała wobec nieznanych jej psów, ale od odejścia Mai staramy się ją "rozkręcić". Właśnie nadarza się nie lada okazja do rozkręcania. W środę 20 maja, około godziny 16 zapraszamy na psią łączkę na Błoniach Kamionkowskich. Prezenty? Jak najbardziej mile widziane! Wszystko, co może się przydać wspieranemu przez nas schronisku prowadzonemu przez Fundację Azylu Pod Psim Aniołem.

Big Book Festival (14.06)

Czyli cudowny festiwal wielkiego czytania. Piszę i czytam z równą pasją, więc nie mogę takiego wydarzenia pominąć. Tym bardziej, że...
...W tym roku ustanawiamy nowy, nigdy wcześniej nie rejestrowany, optymistyczny i włochaty REKORD ŚWIATA W LICZBIE LUDZI I PSÓW CZYTAJĄCYCH RAZEM NA WOLNYM POWIETRZU.

Wystarczy, że weźmiecie ulubioną książkę (na miejscu będzie też można coś wypożyczyć), zabierzecie ze sobą psa i stawicie się w samo południe w centrum Warszawy. Po co? Żeby poczytać. W psim towarzystwie.

A my będziemy tam z książką i całym zapasem psich smakołyków. No, pies się przecież musi czymś zająć, jak Wy będziecie czytać ;)

NIEDZIELA // 14.06 // W SAMO POŁUDNIE // PASAŻ WIECHA

------------------------------------------------------

PS Urodziny Buby przełożone! Miało być urodzinowe spotkanko w parku dla Buby, a jest bucik na łapie. Pozdrawiam serdecznie Towarzystwo Amatorów Tłuczenia Szklanych Butelek pod moim blokiem. Kiedyś, słowo honoru, wsadzę Wam tę butelkę w ...

Bubowe urodziny musimy przełożyć, damy jeszcze znać na kiedy. Może sobota? Zobaczę, jak się będzie goić. Bieżące info na naszym blogowym FB.

1 komentarz:

  1. własnie, skandalem jest, że nie można wchodzić na targi z psem. Przez to będę musiał zostać w domku, gdy moi Człowieki będą w Warszawie :(

    OdpowiedzUsuń